Wynajem kampera krok po kroku

Dlaczego warto wybrać kamper?

    To, co często może przytłoczyć przy planowaniu wakacji, to zdecydowanie się na konkretne miejsce, w którym spędzi się te kilka dni urlopu. Oczywiście podczas sezonu letniego pod uwagę trzeba także wziąć innych ludzi, a więc niekoniecznie można zwlekać z rezerwacją, a to przysparza dodatkowych nerwów, aby ze wszystkim zdążyć.
    Podróż kamperem to wyjście tym kwestiom naprzeciw. Dzięki wynajęciu takiego kampera nie musisz się przejmować tym, gdzie pojedziesz, na ile, czy znajdziesz nocleg ani nawet gdzie zjesz posiłek. Kamper da Tobie i reszcie pasażerów pełną swobodę w wyborze wakacyjnych celów. Nie trzeba już decydować się na to, jak spędzisz urlop kilka miesięcy wcześniej. Rezerwacja kampera to ostatnia rzecz, na którą będziesz decydować się zawczasu - później już możesz robić tylko to, na co masz ochotę.

 

Jak wynająć taki kamper?

    Klientom często wydaje się, że muszą spełniać konkretne warunki, aby w ogóle móc pomyśleć o wynajmie kampera. Nic bardziej mylnego, ponieważ wymogi najmu dostosowane są do każdego, kto ma ochotę spędzić wakacje w trasie. Nawet jeśli jest to jego pierwszy raz i ma małe pojęcie o tym, jak to wszystko wygląda. To, co jest konieczne do spełnienia przez potencjalnego wynajmującego, to:

  • prawo jazdy kategorii B;
  • minimalny wiek 25 lat;
  • dokonanie wcześniej rezerwacji, podpisanie umowy, i wpłaceniE zaliczki o wartości 30% wartości wynajmu, nie mniej jednak niż 1000zł

Kiedy zostanie opłacona całość za wynajem, kaucja zwrotna oraz opłata serwisowa przyjdzie czas na najważniejszą część przygotowań, która gwarantuje każdemu zapoznanie się z nowym pojazdem.

Poznanie kampera

    Podróż kamperem nie jest dla każdego, dlatego też nie można wymagać, aby każdy chętny posiadał już doświadczenie z jego prowadzenia. Jeśli jest to dla Ciebie nowość, to nie musisz się przejmować tym, że po odebraniu kluczyków zostaniesz sam z instrukcją w rękach. Firma wynajmująca kampery, po dokonaniu wszystkich opłat, przeprowadzi z Tobą pełne szkolenie i przygotuje Cię nie tylko z tego, jak taki kamper opanować i jak nim jeździć, ale także na co powinieneś zwracać uwagę przy planowaniu trasy. Podróż kamperem ma być nie tylko nową przygodą, ale także i wypoczynkiem dla Ciebie i Twoich bliskich. Priorytetem jest to, abyście wszyscy czuli się bezpiecznie i komfortowo przez cały wyjazd.

Wszystko na miejscu

    Wynajmując kamper wynajmujesz także wszelki potrzebny Ci sprzęt do spokojnego wypoczynku. Nie musisz przejmować się wyposażeniem wewnętrznym, takim jak naczynia, ręczniki, pościel czy środki chemiczne. Jeśli będziecie mieli ochotę na odpoczynek wewnątrz kampera rozrywki może dostarczyć telewizor z anteną dvbt, a jeśli pogoda będzie sprzyjać i najdzie Was ochota na grillowanie, to do waszej dyspozycji będą stół, leżaki oraz grill gazowy. Sami zdecydujecie, co chcecie zrobić.

Nowa forma wypoczynku

    Jeśli jesteś zmęczony tradycyjnym planowaniem wakacji, decydowaniem się na jedną konkretną formę ich spędzania i potrzebujesz więcej swobody czy chcesz poznać nowe miejsca bez przejmowania się o nocleg czy pożywienie, to podróż kamperem zdecydowanie jest dla Ciebie i tych, których chcesz zabrać ze sobą. Kamperem swobodnie może jechać do 5 osób, przy czym każda z nich będzie miała swoją przestrzeń, a to gwarantuje wypoczynek każdemu. Bo o to też chodzi w wakacjach, żeby przede wszystkim zrelaksować się i cieszyć z wolnego czasu.