Przeprowadzka do kampera - jak się spakować i przygotować na podróż?

Wakacje nie byłyby odpoczynkiem, gdyby trzeba było się na nich martwić o przygotowanie do podróży. Przygotuj swoją listę, ale nie martw się - nie będzie ona należała do najdłuższych!

Co ja w ogóle mam spakować?

Pakując się na wakacje często czujemy się przytłoczeni pakowaniem naszych własnych, osobistych rzeczy. A tutaj dochodzi przecież jeszcze całe wyposażenie ogólne - w końcu tym razem nie wybieramy się do hotelu, więc nikt Nam niczego nie przygotuje, prawda? Nic bardziej mylnego! Nasze kampery posiadają pełne wyposażenie wewnętrzne, biwakowe i zewnętrzne. 

Nie musisz się martwić o takie rzeczy jak naczynia, ręczniki, pościel, a nawet leżaki grill gazowy - postaramy Ci jak najlepiej umilić podróż. Weź swoje ulubione rzeczy i korzystaj z nich jak chcesz, nie martw się dostępem do prądu. Spakuj się pod siebie i nie zamartwiaj tym, że czegoś zabraknie. Główną zaletą kamperów jest to, że to nie jest pobyt w hotelu. 

Podróżowanie kamperem jest jak przeprowadzka do Twojego nowego domu, a więc czuj się jak u siebie!

Co robimy w domu?

Wszystko, czego dusza zapragnie. Dostępna będzie dla Ciebie łazienka oraz kuchnia, gdzie będziesz mógł spokojnie przygotować dla siebie potrawy na kuchence gazowej. Pojazd przystosowany jest na 5 osób, dla każdej łóżko oraz miejsce siedzące, więc nie musisz się martwić tym, że zabraknie Ci miejsca. Jak już wypakujesz swoje rzeczy na dostępne półki możesz spokojnie się rozsiąść i pooglądać telewizję. 

Kamper stanie się dla Ciebie nowym domem, w którym możesz robić co tylko chcesz, ale tym razem możesz również pojechać nim gdzie tylko chcesz! A już znajdziesz miejsce godne uwagi, to do Twojej dyspozycji będą stół, leżaki, grill oraz markiza. Co to oznacza? Prawdziwy wypoczynek na łonie natury. Ciesz się domową swobodą w każdym miejscu.

Jak dobrze przygotować się na podróż?

Jeśli jesteś nowy w temacie jazdy kamperem, to być może nie wiesz, jakie warunki trzeba spełnić, by w ogóle kamper prowadzić. Ważne jest to, abyś miał prawo jazdy kat. B i skończone 25 lat. Nie przejmuj się, jeśli nigdy nie prowadziłeś kampera, ponieważ przeprowadzone zostanie z Tobą szkolenie z jazdy oraz z użytkowania kampera. Zajmiemy się tym, żebyś był gotowy na wyjazd. Przemyśl tylko, jakie miejsca chcielibyście zwiedzić, co zobaczyć, czego spróbować. 

W końcu nocleg już nie jest problemem. A jeśli Ci się nie spodoba? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś pojechał dalej. Tylko od Ciebie zależy, co właściwie będziesz robił. Trasa objazdowa po największych atrakcjach turystycznych? A może odpoczynek w jakimś ustronnym miejscu? Wszystko jest możliwe, niezależnie od tego, gdzie jesteś będziesz miał wszystko pod ręką. 

Jesteś Panem swojego losu

Prezentowane tutaj informacje to tylko wskazówki ogólne. Ale nie martw się. W końcu nie jesteś od niczego uzależniony - Ty jesteś kierowcą. Jedziesz, nocujesz, odpoczywasz gdzie chcesz. Wszelkie braki zawsze możesz na bieżąco uzupełnić, ale postaramy się, abyś w pełni przygotowany był na swoją pierwszą podróż kamperem i cieszył się z każdej chwili użytkowania. Niech to będą niezapomniane wakacje!