Konkurs

Witajcie w Nowym Roku.

Zgodnie z obietnicą oraz regulaminem konkursu Moje Wakacje Kamperem mamy przyjemność ogłosić zwycięzcę. Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się nadesłać do nas swoje relacje. Oglądanie waszych filmów było czystą przyjemnością. W czasie panującej pandemii mogliśmy na nowo przenieść się razem z wami do miejsc, które odwiedzaliście. Po obejrzeniu waszych relacji zdecydowaliśmy o przyznaniu dwóch dodatkowych wyróżnień poza konkursem.
W kolejnych postach  na FB pokażemy wam wszystkie wyróżnione oraz nagrodzony główną nagrodą film.
Tadamtadam (fanfary ) Mamy zaszczyt ogłosić, że w konkursie Moje Wakacje Kamperem główną nagrodę otrzymuje Pani Julia Żyracka Serdecznie gratulujemy. Szczegóły odbioru nagrody ustalimy w kontakcie osobistym.
Jednocześnie chcieli byśmy poza konkursem wyróżnić dwie relacje których autorami są: Pan Jakub Cofala oraz Pan Marek Przeradzki
Nagrodą za wyróżnienie są dwa dni gratis dodane do każdego tygodnia najmu kampera w sezonie średnim lub niskim. W związku z tym, że konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem już wkrótce ogłosimy nowy konkurs na sezon 2021.

 

Wynajmij u nas kampera i weź udział w konkursie „Moje wakacje kamperem”


Prześlij nam w okresie trwania konkursu Wpis Konkursowy tj krótki film (maksymalnie 180-sekundowy, zdjęcia, artykuł), przedstawiający relację z podróży, wypoczynku wynajętym od nas kamperem.


Wpisu Konkursowego można dokonać poprzez wysłanie filmiku w wiadomości prywatnej na konto na facebooku organizatora bądź przesłać wiadomość mailową na adres: biuro@bscamp.pl , w tytule należy wpisać nazwę konkursu „Moje wakacje kamperem” 


Najlepszy wpis konkursowy zostanie uhonorowany nagrodą a będzie nią

7-dniowy ( 6 dób ) wynajem kampera w Sezonie średnim, o wartości 3240 zł netto PLN oraz środki pieniężne w wysokości stanowiącej równowartość podatku dochodowego, jaki zdobywca nagrody zobowiązany będzie zapłacić z tytułu otrzymanej nagrody.

Wpisy konkursowe należy wysyłać do 30 grudnia 2020 na adres biuro@bscamp.pl.

Życzymy udanych wakacji i fantastycznych relacji.

 

Pobierz Regulamin konkursu